Sulge otsing

Otsi kodulehelt

Automaatsed laokapid

Kaasaegset ladu iseloomustab muutuv keskkond, kus innovaatilised lahendused ja uute tehnoloogiate kasutusele võtmine on möödapääsmatud. Mõningatel juhtudel võivad kiirus ja paindlikkus olla need märksõnad, mis tagavad edu ja konkurentsieelise. Automatiseeritud lahendused kauba hoiustamisel toovad kaasa ruumi säästliku kasutuse ja kiirendavad kauba kätte saamist ja edasist käsitlemist.

Üheks võimaluseks hoiustada erinevaid tooteid vertikaalselt liikuvatel tasapindadel on karussell tüüpi laokapis. Teine alternatiivne variant on kasutada lifti põhimõttel toimivat süsteemi, kus liigub korraga ainult üks tasapind. Selliste süsteemide kasutusulatus on väga lai – alates kergematest ja väiksematest kontoritele mõeldud lahendustest kuni suuri raskusi kandvate tööstuslike kappideni.

Automatiseeritud laokapi kasutamine on lihtne. Toimib põhimõte – kaup kasutajani – ja selle teostamiseks piisab vaid nupuvajutusest. Karussell põhimõttel toimivas süsteemis on riiulitasapinnad kindlalt paigas ning kasutatavad kindlat mõõtu karpide ja toodete jaoks. Lifti tüübi puhul piirab kauba suurust kauba sisestuse ava suurus. Seade ladustab tasapinnad ise kõige optimaalsemalt.

Toote standartsete parameetrite (kõrgus, pikkus, laius, kandevõime) valik on väga lai, mille hulgast leitakse alati kliendi jaoks sobiv lahendus. Samuti on võimalik pakkuda väga paindlikke lahendusi just kliendi tingimusi (mitu kauba sisestus-väljastus ava jne) silmas pidades. Automatiseeritud kappe kasutatakse laialdaselt logistilises ahelas tootmisprotsessis vajalike vahendite hoiustamiseks kui ka valmiskaupade hoiustamiseks ja sealt kliendile komplekteerimiseks.

Erinevad süteemid on lihtsasti ühendatavad arvutisüsteemide ja programmidega, mis muudavad kaupade komplekteerimise kiiremaks ja vähendavad kaupade komplekteerimise vigu. Sellised automatiseeritud lahendused on ühed parimad peenkauba ladustamise võimalused kasutamaks ära ruumi kogu võimalikku kõrgust.

Tutvu tootevalikuga: https://www.hanelworldwide.com/ee/en/products

Lift laokapp

Lift laokapp

Karusell laokapp

Karussell laokapp